Product Details
WELCOME TO CREATIVE CRAFT SPHERE!
Bring magic and adventure to life with this Disney & Pokémon diamond painting kit! Perfect for kids, teens, and adults, this DIY craft kit lets you create sparkling, detailed artwork that’s both fun and relaxing.
Additional information
| Weight | 0.500 kg |
|---|---|
| Dimensions | 50 × 7 × 7 cm |
| Pasting Area | Full |
| Frame | No |
| Use | Paintings |
| is_customized | Yes |
| Form | Single |
| Number of Colors | 30-45 |
| External Packaging | Colored Box |
| Canvas Packing Method | Rolled Up |
| Set Type | No |
| Style | European and American Style |
| Material | Resin |
| Type of Wholesale | No |
| Pattern Type | cartoon/卡通 |
| Diamond Shape: | Square/Round |
| About Diamonds: | 100% full Square & Round drill |
| About Size: | The painting area is 5cm less than the canvas |
| Usage: | Home decoration/Wall stickers/gift |
| diamond type: | 3D, 5D |
| Delivery speed: | Fast |
| Technics: | High Quality Printing Machine |
| Canvas resolution: | HD |
| Product quality: | best |
| Product list: | diamond/canvas/tools |
| Theme | Cats & kitties |
| Choice | yes |
| semi_Choice | yes |










Reviews