Product Details
Additional information
| Weight | 0.474 kg |
|---|---|
| Dimensions | 26 × 19 × 13 cm |
| Item Type | Model |
| Recommend Age | 18+, 14+y |
| High-concerned chemical | None |
| Dimensions | 14cm |
| Remote Control | No |
| Scale | 1/60 |
| Model Number | Eaki |
| Condition | In-Stock Items |
| Soldier Accessories | Soldier Finished Product |
| ACG Character | Eaki |
| Gender | Unisex |
| Mfg Series Number | Model |
| Commodity Attribute | Finished Goods |
| Completion Degree | Finished Goods |
| Version Type | First Edition |
| Original Package | Yes |
| Theme | Movie & TV |
| Puppets Type | Model |
| ACG Name | NARUTO |
| Material | Plush |
| Certification | CE |
| Choice | yes |










Reviews