Product Details
Additional information
| Weight | 0.087 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 13 × 4 cm |
| Item Type | Model |
| Recommend Age | 18+, 14+y |
| High-concerned chemical | None |
| Dimensions | 10-11cm |
| Remote Control | No |
| By Animation Source | japan |
| Scale | 1/12 |
| Model Number | Hatsune |
| Condition | In-Stock Items |
| Soldier Accessories | Soldier Finished Product, SOLDIER SET |
| ACG Character | Hatsune |
| Gender | Unisex |
| Mfg Series Number | Model |
| Commodity Attribute | Finished Goods |
| Completion Degree | Finished Goods |
| Version Type | Remastered Version |
| Original Package | No |
| Warning | NO |
| Theme | Movie & TV |
| Puppets Type | Model |
| ACG Name | HATSUNE MIKU |
| Material | PVC |
| Certification | CE |
| Choice | yes |










Reviews