WELCOME TO CREATIVE CRAFT SPHERE!
Soft and cute Mercat plush toy with a smiling cartoon design. Perfect for hugging, playtime, and kids’ birthday gifts. A lovable companion for fans and children alike.
Â
Â
| Weight | 0.200 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 10 cm |
| Recommend Age | 18+, 14+y |
| High-concerned chemical | None |
| Certification | CE |
| Model Number | D-55 |
| Warning | Environmental Protection PP Cotton |
| Dimensions | 25cm |
| Gender | Unisex |
| Material | Short Plush |
| Filling | Environmental Protection PP Cotton |
| Features | Movie & TV |
| Choice | yes |
| semi_Choice | yes |
Reviews